przewodnik po Gdańsku, przewodnik Gdańsk, przewodnicy po Gdańsku, przewodnicy Gdańsk, Gdańsk zwiedzanie, Ecs Gdańsk, Westerplatte Gdańsk zwiedzanie, Wisłoujście
przewodnicy po gdansku_zadowoleni_opinie

KSIĘGA GOŚCI

Dziękujemy za wspólne zwiedzanie i podzielenie się wrażeniami.

Do zobaczenia!

53 myśli nt. „KSIĘGA GOŚCI”

 1. Wspaniale spędzony czas z przewodnikiem! Doceniam bardzo dobry kontakt z dziećmi i przekazywanie im wiadomości w taki sposób, że z pewnością coś w głowach zostanie. Mimo mroźnego dnia, przewodnikowi udało się poprowadzić nas takimi ścieżkami, że mieliśmy szansę się ogrzać, nie tracąc możliwości zdobywania nowych informacji o Gdańsku. Zwiedzanie pełne humoru i niestandardowych ścieżek, oczywiście bez pominięcia kluczowych punktów obowiązkowych wycieczki. Szczerze polecam skorzystanie z usług tego przewodnika!

 2. Bardzo dziękuję za wspaniałe przewodnictwo. Dzieciaki i nauczyciele byli bardzo zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie z Łomży

 3. Serdecznie dziękuję za realizację usługi przewodnika dla naszej grupy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, pod wrażeniem życzliwości i wiedzy Przewodnika. Łączę pozdrowienia.

 4. Wielkie DZIĘKUJEMY. Przewodnik w sobotę pomógł nam zobaczyć wiele ciekawych miejsc w Oliwie(Katedra z muzyką organową i park), w Gdyni(Skwer Kościuszki z Darem Pomorza, Darem Młodzieży i Błyskawicą, nie wspomnę o Gdyńskim Centrum Filmowym i Porcie Gdynia) i najważniejsze miejsce czyli ECS w Gdańsku. Nie wiedzieliśmy, że dzięki wspaniałemu Przewodnikowi my, seniorzy możemy zobaczyć w przyjemny sposób tyle ciekawych miejsc w 9 godzin. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY. Maria z grupą Seniorów

 5. Dziękuję za perfekcyjne przekazanie wiedzy moim „studentom”. Sądzę, że współpraca zaowocuje również w maju przyszłego roku. Pozdrawiam. Przemysław

 6. Witam! Dziękujemy za miłe spędzenie czasu w towarzystwie profesjonalnego przewodnika, który nie nudzi w czasie zwiedzania. Mamy nadzieję,że następna wycieczka do Gdańska odbędzie się również pod Państwa przewodnictwem. Pozdrawiam!

 7. Mieliśmy wielką przyjemność spędzenia czasu z przewodnikiem, który w nieszablonowy sposób przybliżył nam historię Gdańska, opowiedział nam o istocie miasta, okraszając to wszystko humorem, uśmiechem, a także przybliżając nam wiele spraw które stanowią o wyjątkowości nie tylko Gdańska, ale i całego Trójmiasta. To były świetnie spędzone prawie trzy dni. Optymalnie spędzony czas z odpowiednią dawkę wiedzy, humoru, uśmiechu i wielkiej życzliwości. Odkryliśmy Trójmiasto na nowo, także w miejscach nieczęsto odwiedzanych, a możliwe było to dzięki sercu i zaangażowaniu przewodnika, które towarzyszyło nam przez cały pobyt. Dziękujemy!

 8. Rzadko spotyka się tak dobrych przewodników. Mieliśmy to wyjątkowe szczęście, że trafiliśmy na przewodnika, który dzięki swojej pasji, zaangażowaniu, wiedzy, ale i świetnemu rozpoznaniu oczekiwań grupy pokazał, omówił więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Było fantastycznie i naprawdę, było żal się rozstawać. Wymiana uścisków, a na koniec to co pozostało na zawsze – dobre wspomnienia – w głowie i w sercu. Serdecznie polecamy innym grupom :-)

 9. Podziękowanie :-) Mieliśmy okazję skorzystać z zaproponowanej przez przewodnika wycieczki. Już od samego początku, współpraca układała się bardzo dobrze. Świetnie ułożony plan, z dostosowaniem do naszych oczekiwań i możliwości gwarantował niezapomniane wspomnienia. Do tego bardzo wielkie zaangażowanie w oprowadzanie z „sercem”, wiedzą i wyczuciem sytuacyjnym spowodowały, że wywieźliśmy lepsze niż przypuszczaliśmy wspomnienia z pobytu w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Jeszcze raz dziękujemy! Polecamy :-)

 10. Serdecznie polecam!
  Kompetencja, wiedza, podejście do grup – bez zanudzania – z energią i pasją. Zadowolenie moich Klientów i moich grup przekłada się na mój sukces. Dziękuję i do następnego razu! :-)

 11. Oliwa super! Wspaniały koncert, śliczny park i interesująca katedra. Dziękujemy za wszystkie porady, które bardzo się sprawdziły. Pozdrawiam.

 12. Kolejny udany pobyt w Trójmieście. Dziękujemy za objazd, ECS i niestandardowe oprowadzanie po Starówce. Szkoda, że nie mogliśmy zostać na dłużej. Polecamy!

 13. Wrocław dziękuje Gdańskowi. Tez pięknie :-) i ciekawie. Pozdrawiamy i dziękujemy za życzenia udanych matur :-)

 14. Dziękujemy za niestandardowe i niezwykle interesujące oprowadzanie naszych angielskich gości oraz „klasę” przewodnicką. Będziemy polecać!

 15. Wydawało się nam, że znamy Gdańsk, a jednak tyle odkryliśmy. Dziękujemy za porady i bardzo udany program wycieczki. Pozdrawiamy i do zobaczenia w innych zakątkach Trójmiasta.

 16. Dziękujemy za dobrą obsługę przewodnicką i miłą atmosferę podczas naszego rejsu po Wiśle. Będziemy polecać!

 17. Bardzo dziękujemy! Chętnie powrócimy z inną kolonijną grupą na wycieczkę z Wami. Do zobaczenia!

 18. Dziękujemy za arcyciekawe i bardzo interesujące oprowadzenie nas po Trójmieście. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki przewodnickiej i przekazujemy serdeczne podziękowania.

 19. Trójmiasto pozostawiło wrażenie ładniejszego niż Kraków, także dzięki Wam. Dziękujemy! Widać, że kochacie to co robicie 😀

 20. Bardzo dziękujemy za dwa dni wspólnego zwiedzania. Widzieliśmy więcej niż można było się spodziewać. Było super i będziemy polecać! 😉

 21. Pisze Wam dzisiejszy gość z Ukrainy – Olena. Chcę podziękować za bardzo ciekawe i pouczające wycieczki! mi było bardzo ciekawe.

 22. Witamy! Jeszcze raz dziękujemy za wczorajszą wspaniałą wycieczkę 😉 Ruslana, Bogdan, Kasia, Marko

 23. Dziękujemy za duże zaangażowanie przewodnika, sprawnie poprowadzoną wycieczkę i pokazanie miejsc, do których chętnie wrócimy. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :-)

 24. Wraz z przybyciem przewodnika nadeszło słońce 😉 Pomimo chłodu, dużo ciepła w opowieści :-) Dziękujemy

 25. Super wycieczka – przesyłam alarmujące podziękowania za oprowadzenie mojej grupy. Pozdrawiam z Bydgoszczy

 26. Mimo, że było chłodno to atmosfera była ciepła. Świetny ECS, świetne Westerplatte, no i CiuCiu smakowite! Dziękujemy będziemy polecać.

 27. Bardzo udana wycieczka. Świetny spacer w OIiwe ze zwiedzaniem muzeum diecezjalnego. A potem widoki z wieży kościoła mariackiego. Daliśmy radę !!! :-)

 28. Bardzo dziękujemy za ciekawe oprowadzenie po Głównym i Starym Mieście oraz pokazanie nam ECS-u. Do zobaczenia!

 29. Dziękujemy w imieniu grupy naszej młodzieży z Wilna za bardzo udaną wycieczkę. Będziemy polecać rejs Galeonem. Pozdrawiamy :-)

 30. Dziękujemy za oprowadzenie naszych kolonistów po Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Pomimo, iż cześć z nich już tu była, to wyglądali na zaciekawionych. Wielkie dzięki za pomoc w dbaniu o ich bezpieczeństwo. Pozdrawiamy!

 31. Serdecznie dziękujemy. Program jak zwykle mieliśmy napięty, a nie odczuliśmy zmęczenia. Dziękujemy za opowieść o Poczcie Polskiej, Heweliuszu, wejście z nami na wieżę Kościoła Mariackiego i przedstawienie wnętrz Dworu Artusa. Zakończenie wycieczki w Oliwie było naprawdę dobrym rozwiązaniem. Do zobaczenia w przyszłym roku.

 32. Bardzo dziękujemy za ciekawą opowieść o losach Westerplatte. Zasłuchani nawet nie odczuliśmy deszczu. Część z nas postanowiła zarażać historią Westerplatte innych. Pozdrawiamy !

 33. Grupa z Konstancina serdecznie dziękuje za wspólne zwiedzanie Gdańska, przejażdżkę tramwajem i cudowną Oliwę. Żałujemy, że nie byliśmy razem w Gdyni i Sopocie.

 34. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wyczucie naszych możliwości i dostosowanie programu wycieczki do nas. Wrażenia z Wisłoujścia – niezapomniane. Zapraszamy do Bydgoszczy.

 35. Pomimo pięknej pogody odechciało się nam iść na plażę. To chyba najlepszy komplement dla przewodnika. Dziękujemy!

 36. Witamy – sześć godzin spaceru po Starym i Głównym mieście wystarczyło by powiedzieć „zakochaliśmy się w Gdańsku”. Dziękujemy za ciekawostki, zakamarki i zaprowadzenie do św. Jana. Grupa z Gniezna 😉

 37. Program choć napięty zrealizowaliśmy w 100%. Dzieciaki i my opiekunowie bardzo zadowoleni. Nawet nie czuć było zmęczenia. Polecamy jednodniową wycieczkę Gdynia – Sopot – Gdańsk. Jeszcze raz dziękujemy.

 38. Serdecznie dziękujemy za oprowadzenie! Czasu mieliśmy niewiele, a i tak będziemy miło wspominamy nasze spotkanie w Gdańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *